Plymouth Gray Sofa Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Capture the relaxed charm of an inviting, cozy cottage with the Plymouth sofa table, which fits perfectly behind a sofa, loveseat, or along a wall. A weathered graywash finish, medium brown planked top and turned legs offer vintage character that will enhance the look of any living space.
Product Details
| Collection | Plymouth |
|---|---|
| Style | Modern & Contemporary |
| Type | Sofa Tables |
| Carton Volume | 6.406 |
| Carton Weight | 59.000 lb |
| Product Weight | 59 lb |
| Style | Modern & Contemporary |
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 58 × 32 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Plymouth |
Complete The Look
Plymouth Gray Dresser
Plymouth Gray Rectangular Coffee Table
Plymouth Gray Nightstand
Plymouth Gray King Storage Bed
Plymouth Gray Square Coffee Table
Plymouth Gray Pair of Upholstered Dining Chairs
Plymouth Gray Pair of Ottomans
Plymouth Gray Drawer Chest
Plymouth Gray Entertainment Base
Plymouth Gray Queen Poster Bed
Plymouth Gray Rectangular Dining Table
Items We Think You Will Love..
Magnolia Manor Sofa Table
Lake House Sofa Table
Mesa Valley Sofa Table
Arista Sofa Table
Greystone Mill Sofa Table
Big Sky Sofa Table
Mitchell Sofa Table
Dockside Sofa Table
Lake House Sofa Table
Melange Edmun Sofa Table
Sedona Sofa Table
Capri Sofa Table
Items You've Been Looking At...
What Is My Design Style?
Not sure whether your style is Bohemian, Glam, or Midcentury Modern? Our style quizzes help you uncover your unique design style. Once you have your personalized results, our talented team of designers can help you create a home you love living in.
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!
Questions About This Product?
Plymouth Gray Sofa Table
"*" indicates required fields