Plymouth Gray End Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bring the inviting look of vintage charm to your living spaces with the Plymouth lamp table. Featuring intricately spool-turned legs and trestles, carved accents and a distressed graywash finish with contrasting medium brown top, this table is sure to add warmth and character to your living space.
Product Details
| Collection | Plymouth |
|---|---|
| Style | Modern & Contemporary |
| Type | End Tables |
| Carton Volume | 3.649 |
| Carton Weight | 31.000 lb |
| Product Weight | 31 lb |
| Style | Modern & Contemporary |
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 27 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Plymouth |
Complete The Look
Plymouth Gray Queen Storage Bed
Plymouth Gray Chairside Table
Plymouth Gray Buffet
Plymouth Gray Dresser
Plymouth Pedestal Dining Table
Plymouth Gray Nightstand
Plymouth Gray Pair of Armless Dining Chairs
Plymouth Gray Entertainment Base
Plymouth Gray End Table
Plymouth Gray Pair of Armless Dining Chairs
Plymouth Gray Square Coffee Table
Plymouth Gray Pair of Armless Dining Chairs
Items We Think You Will Love..
Sylvie Tall Bunching Table
Millwork Brown Round End Table
Millwork Brown End Table
Eclipse Brown Round End table
Lake House Tiered Table
Sylvie Short Bunching Table
Brookhaven Round Lamp Table
City View Round End Table
Brookhaven End Table
Ludwig Brown End Table
Carpenter Brown Lamp Table
Palette Brown Short Bunching Table
Items You've Been Looking At...
What Is My Design Style?
Not sure whether your style is Bohemian, Glam, or Midcentury Modern? Our style quizzes help you uncover your unique design style. Once you have your personalized results, our talented team of designers can help you create a home you love living in.
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!
Questions About This Product?
Plymouth Gray End Table
"*" indicates required fields